Kaybeden Tribi
http://kaybedentribi.anatolianrock.com
Kaybeden Tribi
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 

hesse

Sercan Candemir (Vokal, Gitar)

bir şeyler yazayım, force ve crafter, sorumluluk alayım, 83, oduncu gömleği, adana adana, bazen istanbul ve bazen sakarya (ve bir sahil beldesi ihtiva eder), perşembe gecesi, karamsardan iyimsere, aslında müsamere adamıymışım (kayıtları bendedir), bu aralar param yok, saunders ve inamoto, pansiyon, jerry ve alice, hala buradayım, birşeyler yapalım, cash, o sokaktan geçmişim, gazipaşa, yer yatağı, bir sigara yaktım, 4 (ben en çok..), cenk taner büyük müzisyendir, ve ben hala öğreniyorum, pikap ve kasetçalar, big in japan, mahalle maçları (ki forma numarası 11’dir), aralık ve kış, yalnızlık akşamı, yalnızlık çayı, yalnızlık melodisi, yalnızlık birası, francesko totti, evim, saha avantajı, savunma ve hücum, mide ağrıları, rakip takım, talcid ve lansor, çay ve sigara, kadıköy varmış, ve gazipaşa buralarda bir yerlerde, reosta, park ve bar, 3-5 kişi, aynı kalabilirim, üç akorda kendime gelebilirim, belki bir gün sana çaya gelmeliyim; no, i won’t back down, başa döneyim..mafis01

Mahmut Gül (Ritm ve Solo Gitar)

henüz kaydedeğer bir özgeçmişi bulunmamakla bareber.. kayıtsız ve yasa dışı özgeçimişi kabarıktır..
yaşamın üstüne geldiği zamanlarda muzik yapıyor..

88 adana doğumlu.. Üniversiteye hazırlanıyor..( Sözde)

Muziğe 2001 de Klasik Gitarla başladı.
İlk Grup deneyimini Sercan Candemir ile gerçekleştirdi.
Ve Halen devam eden yolculuğun otobüs muavinliğini yapıyor..shredder

Ata O. Oğuz (Bas Gitar)

Ata'nın Kaybeden Tribi ile tanışması seneler öncesine dayanır. Üniversite ve öncesi, S.C ile birlikte aynı gruplarda çalmışlardır. Zaten daha önce grupta olmamasına rağmen, gruba desteği oldu.
Mersin Üniversitesi'nde Makina Müh. okuyor.
Ata da artık bir kaybeden. Bizimle. Ve tribe devam..Onurhan Seflek (Davul)

2008'de gruba katıldı. Çukurova Üniversitesi'nde öğrenimini sürdürüyor. Diğer elemanlar gibi Adana doğumlu olup, Adana'da grupla beraber çalışmalarını sürdürüyor.